Rey Staff

Jak napovídá název, v této sekci budeme zveřejňovat projekty, které jsou jedinečné, ať už z našeho pohledu, co se práce týče, tak z hlediska výjimečnosti. Posledním takovým projektem byla replika hole ze světa Star Wars postavy Rey, kterou máme moc rádi.

Na holi jsme pracovali přes 100 hodin, z toho nám tisk zabral nějakých 80 a postprocessing cca 20 hodin. Hůl jsme pojali jako starý renovovaný artefakt z příběhů “před dávnými časy…”. 😉 

Hůl není 100% replikou, nýbrž je upravena k užívání pro cosplayery. Je vybavena dvěma gumovými konci, které chrání hůl proti otřesům a vizáž hole chrání 3 vrstvy akrylového laku.

Základem hole je kvalitní hliníkové jádro a tělo potom tvoří výtisky z odolného ABS. Postprocessingem prošel i popruh a každý detail hole.

Jako bonus jsme k holi vyrobili i unikátní holder (držák) na zeď jehož hlavní základnu tvoří bukové dřevo v kombinaci s nápisem z ABS, a nerezové, gravírované plakety s názvy dílů ságy, ve kterých se tato zbraň objevila.A jako zbraň by tahle naše replika v pohodě obstála.

O hůl jsme následně uspořádali soutěž na Facebooku, která trvala měsíc se slosováním 10. 2. 2020 a má tak již nového majitele. 

Taková práce nás baví! Pokud máte i Vy vysněný filmový kousek, který byste uvítali doma na zdi a nebo se věnujete fenoménu jménem cosplay,  neváhejte a ozvěte se nám. Rádi se toho ujmeme.

Ať Vás provází síla!

Základní model hole, ze kterého náš remix vychází naleznete ke stažení zdarma zde https://www.thingiverse.com/thing:1340344